Farmerama

Farmerama

Symulator farmy online

Nudzisz się w mieście? Męczą Cię nerwowi ludzie i stanie w korkach na zadymionych ulicach? Zagraj w Farmerama czyli darmowy symulator farmy dostępny w Internecie. Dzięki grze możesz założyć i poprowadzić własną farmę. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Samouczek dla nowicjuszy
  • Różnorodność zadań i zamówień

Wady

  • Niektóre zadania trwają wiele godzin

Bardzo dobry
8

Nudzisz się w mieście? Męczą Cię nerwowi ludzie i stanie w korkach na zadymionych ulicach? Zagraj w Farmerama czyli darmowy symulator farmy dostępny w Internecie. Dzięki grze możesz założyć i poprowadzić własną farmę.

Aby zagrać w symulator farmy Farmerama nie musisz nic instalować. Gra działa w przeglądarce internetowej. Twoim przewodnikiem po meandrach rolnictwa jest sympatyczna mysz. Chętnie objaśni jak hodować zboże lub warzywa oraz jak hodować kury, świnie i kozy. Dowiesz się również jak podlewać uprawy, budować budynki gospodarcze, produkować nawóz oraz wysyłać gotowe produkty do miasta.

W Farmerama wypełniasz typowe zadania wiejskiego chłopa. Uważaj by zdążyć na czas i wypełnić zamówienia Twoich klientów co z kolei pozwoli zarabiać pieniądze i inwestować w gospodarstwo rolne. Farmerama to udany symulator farmy, w którym administrujesz własne gospodarstwo rolne. Gra jest dość realistyczna, musisz przestrzegać cyklu hodowli, możesz używać kombajnu oraz posiąść wiedzę na temat pasz.

Farmerama to udany symulator farmy. Uczy zadań związanych z życiem na wsi a jednocześnie szkoli w zakresie zarządzania i rozwijania dostępnych zasobów. Jeśli szukasz dobrego symulatora farmy, wypróbuj Farmerama. Gra nie wymaga instalacji.