Farmerama

Farmerama Symulator Farmy

Farmerama: symulator farmy online

Farmerama to darmowy symulator farmy dostępny online w Internecie. Gry rolnicze to doskonałe wyjście dla tych, którzy mają dość zadymionego miasta i zmęczeni są codzienną rutyną. Dzięki grze Farmerama możesz założyć i poprowadzić własną farmę. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Dobra grafika
 • Samouczek dla nowicjuszy
 • Nie musisz pobierać gry

Wady

 • Niektóre zadania trwają wiele godzin

Bardzo dobry
8

Farmerama to darmowy symulator farmy dostępny online w Internecie. Gry rolnicze to doskonałe wyjście dla tych, którzy mają dość zadymionego miasta i zmęczeni są codzienną rutyną. Dzięki grze Farmerama możesz założyć i poprowadzić własną farmę.

Aby zagrać w symulator farmy Farmerama nie musisz nic instalować. Gra działa w dowolnej przeglądarce internetowej. Twoim przewodnikiem po meandrach rolnictwa w grze Farmerama jest sympatyczna mysz. Chętnie objaśni jak uprawiać zboże lub warzywa oraz jak hodować kury, świnie i kozy. Dowiesz się również jak podlewać uprawy, budować budynki gospodarcze, produkować nawóz oraz wysyłać gotowe produkty do miasta.

Farmerama stawia przed Tobą typowe zadania rolnika. Uważaj, by zdążyć na czas i wypełnić zamówienia Twoich klientów co z kolei pozwoli zarabiać pieniądze i inwestować w gospodarstwo rolne. Farmerama to udany symulator farmy, w którym administrujesz własnym gospodarstwem rolnym. Gra jest dość realistyczna, musisz przestrzegać cyklu hodowli, możesz używać kombajnu oraz posiąść wiedzę na temat pasz.

Farmerama to udany symulator farmy. Ta gra rolnicza uczy zadań związanych z życiem na wsi, a jednocześnie szkoli w zakresie zarządzania i rozwijania dostępnych zasobów. Jeśli lubisz gry rolnicze, Farmerama na pewno Ci się spodoba. Dodatkowa zaleta: Farmerama nie wymaga instalacji.

Farmerama

Wypróbuj

Farmerama Symulator Farmy

Opinie użytkowników o Farmerama

 • gartz

  według gartz

  "naciągacze"

  Wielka ściema!!!!zawsze jest jakiś haczyk żeby wyciągnąć kase.....niby gra darmowa,potrafią przez dwa dni robić np. p...   Więcej.

 • wariatka

  według wariatka

  "opinia"

  Gra bardzo fajna, na poczatku tego roku występowały ciągle jakieś błedy i trwały prace konserwacyjne, teraz jak na ra...   Więcej.

 • Janusz Jarmark

  według Janusz Jarmark

  "logowanie"

  Bardzo długo się loguje tak jak dzisiaj wcale nie potrafię się zalogować Opłaciłem pomocników i tracę czas nikt mi ni...   Więcej.

 • dagi555

  według dagi555

  "opinia"

  to najbardziej zawodna gra na przeglądarkę ciągle się coś wiesza programiści się nie popisali [AMATORZY],jeśli chceci...   Więcej.

 • asert82

  według asert82

  "gra"

  witam gra fajna ale wciąż "trwają prace konserwacyjne" ciężko w ten sposób odpoczywać,rzycze wieksz...   Więcej.

 • mala_ok2

  według mala_ok2

  "Problemy z logowaniem "

  Wszystko ok... gierka super ale bardzo często nie można się zalogować, dojdzie do 99% albo i do 100 % i koniec tak z...   Więcej.